Polti | Steam mop with integrated portable cleaner | PTEU0304 Vaporetto SV610 Style 2-in-1 | Power 1500 W | Steam pressure Not A
- TootjadPolti
- Mudel: PTEU0304
- Saadavus: 1
-
123€
Polti | Steam mop with integrated portable cleaner | PTEU0304 Vaporetto SV610 Style 2-in-1 | Power 1500 W | Steam pressure Not Applicable bar | Water tank capacity 0.5 L | Grey/White
| All | |
| Auru rõhk | Not Applicable bar |
| Auruvalmiduse märgutuli | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Eliminates 99,9%* of viruses, germs and bacteria |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 4.85 kg |
| Gross width (mm) | 680.00 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 53 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 680.00 g |
| Producer | Polti |
| Producer product family | Steam mop with integrated portable cleaner |
| Producer product name | PTEU0304 Vaporetto SV610 Style 2-in-1 |
| Puhastatavad pinnad | Ideal for all surfaces |
| Reguleeritav aur | Yes |
| Seadme tüüp | Steam mop |
| Soojenemisaeg | 20 s |
| Tare weight (kg) | 2.05 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Flexible steam hose, Flat lance accessory, Window squeegee, Small rectangular brush with nylon bristles, Small triangular brush with nylon bristles, Small round brush with round bristles, Small round brush with nylon bristles, Carpet/rug frame, Steam conc |
| Tööraadius | 7.5 m |
| Toote värv | Grey/White |
| Veemahuti suurus | 0.5 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: polti steam mop with integrated portable cleaner pteu0304 vaporetto sv610 style 2-in-1 power 1500 w steam pressure not a, pteu0304, polti, aurutusseadmed



















