Polti Vaporetto Smart 30_S Steam cleaner PTEU0267 Corded, 1800 W,
- TootjadPolti
- Mudel: PTEU0267
- Saadavus: 4
-
171€
Polti Vaporetto Smart 30_S Steam cleaner PTEU0267 Corded, 1800 W,
| All | |
| Brutokaal | 7.06 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Suitable for deep cleans all surfaces |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Juhtme pikkus | 7.5 m |
| Juhtmevaba | No |
| Muud funktsioonid | Pressurised boiler with safety cap. Heating time 8 min. Child-safety steam lock. |
| Netokaal | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Producer product family | Vaporetto Smart 30_S Steam cleaner |
| Producer product name | PTEU0267 |
| Reguleeritav aur | Adjustable steam output 85 g/min |
| Seadme tüüp | Corded |
| Tare weight (kg) | 1.56 kg |
| Toote värv | White/ grey |
| Veemahuti suurus | 1.6 L |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: polti vaporetto smart 30s steam cleaner pteu0267 corded, 1800 w, pteu0267, polti, aurutusseadmed





