Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner | Omni E28 | Wet&Dry | Dust capacity 3 L | 20000 Pa | Black
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T2352G11
- Saadavus: 5
-
1 059€
Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner | Omni E28 | Wet&Dry | Dust capacity 3 L | 20000 Pa | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | HydroJet System: Equipped with a Dual Water Reservoir and a dual-scraper structure, E28 cleans the mop in real-time, ensuring it stays fresh throughout the cleaning session FlexiOne Portable Deep Cleaner: Industry's First Detachable Portable Deep Cleaner |
| Gross depth (mm) | 423.00 mm |
| Gross height (mm) | 489.00 mm |
| Gross weight | 15.18 kg |
| Gross width (mm) | 376.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 20000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Isepuhastuv | Yes |
| Kõrgus | 11.1 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 11.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Robot Vacuum Cleaner |
| Producer product name | Omni E28 |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Tolmumaht | 3 L |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













