Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | Operating time (max) 216 min | 4600 mAh | 8000 P
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T2071G11
- Saadavus: 5
-
1 119€
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | Operating time (max) 216 min | 4600 mAh | 8000 Pa | Gray
| All | |
| Aku mahutavus | 4600 mAh |
| Äpid | Yes |
| Astmete andur | Yes |
| Automaatne naasmine baasasukohta | Yes |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 523.00 mm |
| Gross height (mm) | 750.00 mm |
| Gross weight | 18.08 kg |
| Gross width (mm) | 443.00 mm |
| Hariotsik | Yes |
| Harja tüüp | 1 main brush and 2 side brushes |
| Imemisvõimsus | 8000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Isepuhastuv | Yes |
| Kontrolli tüüp | eufy APP |
| Kõrgus | 9.65 cm |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Auto Emptying Auto Washing Auto Refilling Auto Heated Air Drying Auto Waste Water Collection AI.See Obstitacle Avoidance Corner-to-Edge Cleaning |
| Net weight | 14.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3192.80 g |
| Plastic (No PET) | 798.20 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station |
| Producer product name | Omni S1 |
| Puhastamise tüüp | Wet and Dry |
| Remote control | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.99 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | All-in-1 Station Side Brush Set Hard Floor Cleaner Power Cord Cleaning Tool |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tööaeg (max) | 216 min |
| Toote värv | Gray |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker eufy robot vacuum cleaner with all-in-one station omni s1 wetdry operating time max 216 min 4600 mah 8000 p, t2071g11, anker eufy, robottolmuimejad





