Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | Operating time (max) 216 min | 4600 mAh | Dust ca
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T2080GA1
- Saadavus: 4
-
1 679€
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | S1 Pro | Wet&Dry | Operating time (max) 216 min | 4600 mAh | Dust capacity Robot: 0.25L, Station: 2.5L L | 8000 Pa | Gray
| All | |
| Aku mahutavus | 4600 mAh |
| Äpid | Yes |
| Astmete andur | Yes |
| Automaatne naasmine baasasukohta | Yes |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 369.00 mm |
| Gross height (mm) | 487.00 mm |
| Gross weight | 21.60 kg |
| Gross width (mm) | 334.00 mm |
| Hariotsik | Yes |
| Harja tüüp | 1 main brush and 2 side brushes |
| Imemisvõimsus | 8000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Isepuhastuv | Yes |
| Kontrolli tüüp | LCD touch control, eufy APP |
| Kõrgus | 9.65 cm |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Auto Emptying Auto Washing Auto Refilling Auto Heated Air Drying Eco-Clean Ozone Auto Waste Water Collection Auto Detergent Dispensing 3D MatrixEye Obstitacle Avoidance dToF LiDAR Navigation Type |
| Net weight | 17.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3680.00 g |
| Plastic (No PET) | 920.00 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station |
| Producer product name | S1 Pro |
| Puhastamise tüüp | Wet and Dry |
| Remote control | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 10-in-1 UniClean Station Additional Rolling Mop Cleaning Tool Side Brush 2 Sets 6 Hard Floor Cleaner Power Cord Additional Dust Bag Additional High-Performance Filter |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | Robot: 0.25L, Station: 2.5L L |
| Tööaeg (max) | 216 min |
| Toote värv | Gray |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Veemahuti suurus | Robot: 0.24L, Station: 3.0L L |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















