Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner | X10 Pro Omni | Wet&Dry | Operating time (max) 180 min | 5200 mAh | Dust capacity 2.5 L | 800
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T2351G11
- Saadavus: 5
-
830€
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner | X10 Pro Omni | Wet&Dry | Operating time (max) 180 min | 5200 mAh | Dust capacity 2.5 L | 8000 Pa | Black
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 423.00 mm |
| Gross height (mm) | 489.00 mm |
| Gross weight | 15.26 kg |
| Gross width (mm) | 376.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 8000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Kontrolli tüüp | Voice Control |
| Kõrgus | 13 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 11.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2624.00 g |
| Plastic (No PET) | 656.00 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Robot Vacuum Cleaner |
| Producer product name | X10 Pro Omni |
| Tare weight (kg) | 3.28 kg |
| Tolmumaht | 2.5 L |
| Tööaeg (max) | 180 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Ukselävede ületamine | 2 cm |
| Veemahuti suurus | 3 L |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker eufy robot vacuum cleaner x10 pro omni wetdry operating time max 180 min 5200 mah dust capacity 25 l 800, t2351g11, anker eufy, robottolmuimejad

