Xiaomi Robot Vacuum 5 EU | Wet&Dry | 5200 mAh | Dust capacity 2.5 L | 20000 Pa | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR0834EU
- Saadavus: 20
-
651€
Xiaomi Robot Vacuum 5 EU | Wet&Dry | 5200 mAh | Dust capacity 2.5 L | 20000 Pa | White
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Adapts to low-clearance areas with dToF Smart Retractable Radar Maintenance-free self-cleaning all-in-one base station Extendable mop and side brush for effective edge and corner cleaning Ultra-effective anti-tangle main and side brushes S-Cross obstacle |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 690 mm |
| Gross weight | 15.35 kg |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 20000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Kõrgus | 8.8 cm |
| Läbimõõt | 35 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 12.79 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 560 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum 5 EU |
| Tare weight (kg) | 2.56 kg |
| TI weight (kg) | 0.40 kg |
| Tolmumaht | 2.5 L |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Ukselävede ületamine | 2 cm |
| Veemahuti suurus | 4 L |
| Volume (m3) | 0.133584 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








