Xiaomi | Robot Vacuum (EU) | X20+ | Wet&Dry | 5200 mAh | Dust capacity 4 L | 6000 Pa | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8124EU
- Saadavus: 15
-
531€
Xiaomi | Robot Vacuum (EU) | X20+ | Wet&Dry | 5200 mAh | Dust capacity 4 L | 6000 Pa | White
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Automatic cleaning of the broom cover 10-second automatic dust collection Removable cleaning tray |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 17.5 kg |
| Gross width (mm) | 388.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 6000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Kõrgus | 9.7 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 14.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Robot Vacuum (EU) |
| Producer product name | X20+ |
| Tare weight (kg) | 3.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.343 kg |
| Tolmumaht | 4 L |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

