Xiaomi Robot Vacuum H40 EU | Wet&Dry | Operating time (max) 180 min | 5200 mAh | Dust capacity 4 L | 10000 Pa | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07XBEU
- Saadavus: 10
-
281€
Xiaomi Robot Vacuum H40 EU | Wet&Dry | Operating time (max) 180 min | 5200 mAh | Dust capacity 4 L | 10000 Pa | White
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Multidimensional anti-tangle technology Vacuuming & mopping simultaneously Powerful suction for deep cleaning Anti-tangle features handle long hair, short hair and pet hair with ease 3 levels for smart water output control 360 house-wide scanning and mapp |
| Gross depth (mm) | 394.00 mm |
| Gross height (mm) | 373.00 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 354.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 10000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Kõrgus | 9.7 cm |
| Läbimõõt | 34 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 7.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 480.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum H40 EU |
| Tare weight (kg) | 2.48 kg |
| TI weight (kg) | 0.39 kg |
| Tolmumaht | 4 L |
| Tööaeg (max) | 180 min |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.21 L |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







