Adler Vacuum Cleaner | AD 7069 | Bagged | Power 3200 W | Dust capacity 3.5 L | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7069
- Saadavus: 4
-
88€
Adler Vacuum Cleaner | AD 7069 | Bagged | Power 3200 W | Dust capacity 3.5 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 9.16 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Kaabli pikkus | 6 m |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 76 dB |
| Muud funktsioonid | 4 rubber wheels protect your floor from scratches and guarantee exceptional maneuverability 3-stage filtration system Thermal protection against overheating |
| Net weight | 6.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2880.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Piluotsik | Yes |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | AD 7069 |
| Raadio tüüp | Metal |
| Täis tolmukoti indikaator | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.91 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmumaht | 3.5 L |
| Tööraadius | 8.5 m |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Bagged |
| Võimsus | 3200 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler vacuum cleaner ad 7069 bagged power 3200 w dust capacity 35 l black, ad 7069, adler, tolmuimejad

















