Anker Eufy | Dirty Water Reservoir Filter, Efficient Filtration, Durable, Compatible with E25 and E28
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T290JA10
- Saadavus: 2
-
20€
Anker Eufy | Dirty Water Reservoir Filter, Efficient Filtration, Durable, Compatible with E25 and E28
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 41.00 mm |
| Gross height (mm) | 96.00 mm |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Gross width (mm) | 19.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11553 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6.24 g |
| Plastic (No PET) | 1.56 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Dirty Water Reservoir Filter, Efficient Filtration, Durable, Compatible with E25 and E28 |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


