Anker Eufy | High-Performance Filter White E25/E28
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T29B7021
- Saadavus: 5
-
19€
Anker Eufy | High-Performance Filter White E25/E28
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 134.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.043 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3582 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.52 g |
| Plastic (No PET) | 3.88 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | High-Performance Filter White E25/E28 |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

