Anker Eufy | Roller Mop, Durable, Washable, Repeatable Cleaning, Compatible with E25/E28/S1/S1 Pro/S2
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T29C00A1
- Saadavus: 5
-
25€
Anker Eufy | Roller Mop, Durable, Washable, Repeatable Cleaning, Compatible with E25/E28/S1/S1 Pro/S2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 58.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 58.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 829 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.40 g |
| Plastic (No PET) | 9.60 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Roller Mop, Durable, Washable, Repeatable Cleaning, Compatible with E25/E28/S1/S1 Pro/S2 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Ühilduvad tooted | Compatible with eufy Robot Vacuum Omni E28/E25/S1Pro/S1/S2. |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


