Bissell Antimicrobial Filter CrossWave FreshStart 1 pc(s), for CrossWave Series 1713, 2203, 2223, 2224, 2225, 2582, 2588, 3551,
- TootjadBissell
- Mudel: 3645
- Saadavus: 5
-
22€
Bissell Antimicrobial Filter CrossWave FreshStart 1 pc(s), for CrossWave Series 1713, 2203, 2223, 2224, 2225, 2582, 2588, 3551, 3555, 3566, 3569, 3570
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 44.00 mm |
| Brutokaal | 0.11 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 152.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 83.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | FreshStart Antimicrobial Filter helps maintain freshness in your CrossWave machine Designed to prevent odours on the filter Easy to insert and to replace This Filter is washable and reusab |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Paber/Papp | 20.00 g |
| Pestav | Yes |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | Antimicrobial Filter |
| Producer product name | CrossWave FreshStart |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Ühilduvad tooted | for CrossWave Series 1713, 2203, 2223, 2224, 2225, 2582, 2588, 3551, 3555, 3566, 3569, 3570 |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell antimicrobial filter crosswave freshstart 1 pcs, for crosswave series 1713, 2203, 2223, 2224, 2225, 2582, 2588, 3551, 3645, bissell, tolmuimejad

