Bissell | Antimicrobial Multi-Surface Brushroll | CrossWave FreshStart | 1 pc(s)
- TootjadBissell
- Mudel: 3648
- Saadavus: 5
-
29€
Bissell | Antimicrobial Multi-Surface Brushroll | CrossWave FreshStart | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 44.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 44.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3143 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Antimicrobial Multi-Surface Brushroll |
| Producer product name | CrossWave FreshStart |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Ühilduvad tooted | for the BISSELL CrossWave Series 1713, 2203, 2223, 2224, 2225, 2582, 2588, 3551, 3555, 3566, 3569, 3570 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |



