Bissell | Brush Set PowerFresh Lift Off & SlimSteam | 1897/2234 | Titanium
- TootjadBissell
- Mudel: 1884
- Saadavus: 3
-
10€
Bissell | Brush Set PowerFresh Lift Off & SlimSteam | 1897/2234 | Titanium
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | This handy pack of accessory brushes are a great addition to your PowerFresh Lift Off Steam Mop This pack of replacement brushes are great with your PowerFresh Lift Off These accessories are designed to help you get maximum results against dirt, grime, gr |
| Gross depth (mm) | 38.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 114.00 mm |
| Muud funktsioonid | Tiles, Wooden Floors, Hard Floors The 2 circular scrubbing brush tools are perfect for tackling stubborn soil and those hard to reach areas They are color-coded for a specific use: the red brush is for bathrooms and the black brush is for kitchens The gro |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3911 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Brush Set PowerFresh Lift Off & SlimSteam |
| Producer product name | 1897/2234 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Titanium |
| Tükkide arv | 3 pc(s) |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Ühilduvus | For PowerFresh LiftOff steam cleaner |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell brush set powerfresh lift off slimsteam 18972234 titanium, 1884, bissell, tolmuimejad

