Bissell | Deep Reach Tool (bag) | Titanium
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 112 mm |
| Gross height (mm) | 134 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 193 mm |
| Muud funktsioonid | Carpet and area rugs |
| Net weight | 0.255 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 597 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Deep Reach Tool (bag) |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Titanium |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Ühilduvus | For all BISSELL carpet, and spot cleaners |
| Volume (m3) | 0.002896544 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell deep reach tool bag titanium, 2367, bissell, tolmuimejad

