Bissell Filter MultiReach Essential 1 pc(s)
| All | |
| Brutokaal | 0.07 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | The filter consists of a plastic filter frame with filter mesh cloth With a well-maintained filter, you prevent vacuumed dust, pollen and other allergens from returning to the air After each use, shake the filter over the trash can to keep the device perf |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Pestav | Yes |
| Producer product family | Filter MultiReach Essential |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Vacuum filter |
| Ühilduvus | For MultiReach Essential 2275N, 2280N |
| Volume (m3) | 0.00168 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell filter multireach essential 1 pcs, 2589, bissell, tolmuimejad


