Bissell FreshStart Clean-Out Cycle Solution for All CrossWave devices, 2000 ml
- TootjadBissell
- Mudel: 3556
- Saadavus: 5
-
37€
Bissell FreshStart Clean-Out Cycle Solution for All CrossWave devices, 2000 ml
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 114.00 mm |
| Brutokaal | 2.88 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 292.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 165.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross height master carton | 253 mm |
| Gross width master carton | 213 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 2000 ml |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Muud funktsioonid | FreshStart Clean Out Cycle solution is the BISSELL recommended wash device cleaner for all CrossWave Devices |
| Net weight master carton | 6.498 kg |
| Netokaal | 2.28 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 84.00 g |
| Producer product name | FreshStart Clean-Out Cycle Solution |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.60 kg |
| Tare weight master carton | 0.22 kg |
| Ühilduvus | for All CrossWave devices |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell freshstart clean-out cycle solution for all crosswave devices, 2000 ml, 3556, bissell, tolmuimejad


