Bissell | Hydrowave hard surface brush roll | White/Blue
- TootjadBissell
- Mudel: 28621
- Saadavus: 5
-
17€
Bissell | Hydrowave hard surface brush roll | White/Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 89 mm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Muud funktsioonid | The XL carpet roller brush consists of ten rows of bristles and removes dirt and stains embedded in carpets Clean regularly by hand wash in warm water and allow it to air dry completely before reuse Use BISSELL HydroWave Carpet Roller Brush in combination |
| Net weight | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Hydrowave hard surface brush roll |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | White/Blue |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Volume (m3) | 0.000267 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell hydrowave hard surface brush roll whiteblue, 28621, bissell, tolmuimejad

