Bissell PowerClean Battery 2000mAh, White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Net weight | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 255 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 265.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | PowerClean Battery 2000mAh, White |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| TI weight (kg) | 0.55 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell powerclean battery 2000mah, white, 4166, bissell, tolmuimejad


