Bissell PowerClean HEPA filter, White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 109.00 mm |
| Gross weight | 0.91 kg |
| Gross width (mm) | 109.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1099 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 825.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | PowerClean HEPA filter, White |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell powerclean hepa filter, white, 4343, bissell, tolmuimejad


