Ecovacs Antibacterial Dust Bags fot DEEBOT MINI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 873 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 44.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs antibacterial dust bags fot deebot mini, ddb030043, ecovacs, tolmuimejad

