Ecovacs Antimicrobial Replacement Accessory Kit | DKT060086
- TootjadEcovacs
- Mudel: DKT060086
- Saadavus: 3
-
51€
Ecovacs Antimicrobial Replacement Accessory Kit | DKT060086
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 206 mm |
| Gross height (mm) | 278 mm |
| Gross weight | 0.252 kg |
| Gross width (mm) | 78 mm |
| Karbi sisu | 1x Main brush, 4x Side brush, 3x Filter with antibacterial function |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 193 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Antimicrobial Replacement Accessory Kit |
| Producer product name | DKT060086 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Ühilduvus | For N8/N8 PRO/N10/T8/T9 series |
| Volume (m3) | 0.004466904 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs antimicrobial replacement accessory kit dkt060086, dkt060086, ecovacs, tolmuimejad

