Ecovacs DEEBOT OZMO U2 Buddy Kit D-KT0017
| All | |
| Brutokaal | 0.268 kg |
| Embeeded battery | No |
| Filtrite arv | 3x High Efficiency Filters |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Harjade arv | 1x Main Brush, 4x Side Brushes |
| Muud funktsioonid | Replacement parts for your DEEBOT |
| Net weight master carton | 2.412 kg |
| Netokaal | 0.168 kg |
| Packing quantity | 9 pc(s) |
| Palette Qty | 540 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Producer product family | DEEBOT OZMO U2 Buddy Kit |
| Producer product name | D-KT0017 |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.483 kg |
| Ühilduvus | DEEBOT OZMO U2/U2 Pro |
| Volume (m3) | 0.0025795 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: ecovacs deebot ozmo u2 buddy kit d-kt0017, d-kt00-2017, ecovacs, tolmuimejad




