Ecovacs | DEEBOT X2 COMBO Zero Tangle Power Brush Kit | DKT010119
- TootjadEcovacs
- Mudel: DKT010119
- Saadavus: 5
-
181€
Ecovacs | DEEBOT X2 COMBO Zero Tangle Power Brush Kit | DKT010119
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 417 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 1.88 kg |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Karbi sisu | 1x ZeroTangle Power Brush, 1x Extension Wand, 1x Holder |
| Net weight | 1.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | DEEBOT X2 COMBO Zero Tangle Power Brush Kit |
| Producer product name | DKT010119 |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.01311465 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs deebot x2 combo zero tangle power brush kit dkt010119, dkt010119, ecovacs, tolmuimejad

