Ecovacs DKT060214 Service Kit for DEEBOT T80 Family, 1x Anti-Tangle Main Brush, 2 Anti-Tangle Side Brushes, 3x Antibacterial Fil
- TootjadEcovacs
- Mudel: DKT060214
- Saadavus: 5
-
59€
Ecovacs DKT060214 Service Kit for DEEBOT T80 Family, 1x Anti-Tangle Main Brush, 2 Anti-Tangle Side Brushes, 3x Antibacterial Filters
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 124.00 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 268.00 mm |
| Karbi sisu | 1x Anti-Tangle Main Brush, 2 Anti-Tangle Side Brushes, 3x Antibacterial Filters |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 220 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 47.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | DKT060214 Service Kit for DEEBOT T80 Family, 1x Anti-Tangle Main Brush, 2 Anti-Tangle Side Brushes, 3x Antibacterial Filters |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Ühilduvus | For DEEBOT T80 Family |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs dkt060214 service kit for deebot t80 family, 1x anti-tangle main brush, 2 anti-tangle side brushes, 3x antibacterial fil, dkt060214, ecovacs, tolmuimejad

