Ecovacs | Ecovacs Cleaning Cloths W-CC02-0009, for Winbot W2 family | 2 pc(s)
- TootjadEcovacs
- Mudel: W-CC02-0009
- Saadavus: 5
-
25€
Ecovacs | Ecovacs Cleaning Cloths W-CC02-0009, for Winbot W2 family | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1280 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Ecovacs Cleaning Cloths W-CC02-0009, for Winbot W2 family |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Ühilduvus | For Winbot W2 family |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |


