Ecovacs | Washable cleaning cloths D-CC03-0029 for X1 PLUS/T10/ T10 PLUS/N20 Family | D-CC03-0029 | 3 pc(s)
- TootjadEcovacs
- Mudel: D-CC03-0029
- Saadavus: 5
-
38€
Ecovacs | Washable cleaning cloths D-CC03-0029 for X1 PLUS/T10/ T10 PLUS/N20 Family | D-CC03-0029 | 3 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross weight | 0.093 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kogus pakis | 3 pc(s) |
| Net weight | 0.021 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1672 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 72 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Washable cleaning cloths D-CC03-0029 for X1 PLUS/T10/ T10 PLUS/N20 Family |
| Producer product name | D-CC03-0029 |
| Tare weight (kg) | 0.072 kg |
| Ühilduvus | For X1 PLUS/T10/ T10 PLUS/N20 Family |
| Volume (m3) | 0.0010335 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs washable cleaning cloths d-cc03-0029 for x1 plust10 t10 plusn20 family d-cc03-0029 3 pcs, d-cc03-0029, ecovacs, tolmuimejad


