Ecovacs | Water Supply Kit for automatic refilling and draining for X2/X5/T30S Family | R1KT010004
- TootjadEcovacs
- Mudel: R1KT010004
- Saadavus: 5
-
181€
Ecovacs | Water Supply Kit for automatic refilling and draining for X2/X5/T30S Family | R1KT010004
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 268 mm |
| Gross weight | 3.85 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Net weight | 3.588 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 262.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Water Supply Kit for automatic refilling and draining for X2/X5/T30S Family |
| Producer product name | R1KT010004 |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Ühilduvus | For automatic refilling and draining for X2/X5/T30S Family |
| Volume (m3) | 0.0324012 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


