Elleci | PPT90010 Splashguard | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 0.021 kg |
| Gross width (mm) | 78 mm |
| Materjal | Rubber |
| Muud funktsioonid | Removable and washable (including in dishwasher) for Waste disposers |
| Net weight | 0.011 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 7101 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Elleci |
| Producer product name | PPT90010 Splashguard |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00012168 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elleci ppt90010 splashguard black, ppt90010, elleci, tolmuimejad

