ETA Stormy Home Vacuum cleaner ETA051790000 Bagless, Power 800 W, Dust capacity 2.2 L, White/Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA051790000
- Saadavus: 3
-
110€
ETA Stormy Home Vacuum cleaner ETA051790000 Bagless, Power 800 W, Dust capacity 2.2 L, White/Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 310 mm |
| Brutokaal | 7.2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 290 mm |
| Brutolaius (mm) | 560 mm |
| Eritunnused | Soft rear wheels. Energy source AC 230V. Function allergy |
| Filtri tüüp | HEPA H 13 |
| Garantii | 24 month(s) |
| HEPA-filtreerimissüsteem | Yes |
| Kaabli pikkus | 6 m |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Kandesangad | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.050344 m |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 72 dB |
| Netokaal | 4.2 kg |
| Paber/Papp | 3000.00 g |
| Painduv voolik | Yes |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastik (ilma PET-ita) | 670.00 g |
| Producer product family | Stormy Home Vacuum cleaner |
| Producer product name | ETA051790000 |
| Raadio tüüp | Telescopic |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 3.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Brush nozzle, pillow nozzle, slot nozzle, floor/ carpet nozzle, parquet nozzle |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 2.2 L |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | White/Black |
| Toru materjal | Metal |
| Turbohari | No |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 800 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta stormy home vacuum cleaner eta051790000 bagless, power 800 w, dust capacity 22 l, whiteblack, eta051790000, eta, tolmuimejad















