ETA Vacuum cleaner Adagio ETA251190000 Bagged, Power 800 W, Dust capacity 4.5 L, Blue
- TootjadETA
- Mudel: ETA251190000
- Saadavus: 3
-
159€
ETA Vacuum cleaner Adagio ETA251190000 Bagged, Power 800 W, Dust capacity 4.5 L, Blue
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 610 mm |
| Brutokaal | 10.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 330 mm |
| Brutolaius (mm) | 360 mm |
| Eritunnused | Soft rear wheels Lead automatic winding Power control on vacuum cleaners Type of turbobrush air Energy source AC 230V Filter type sack Powering the vacuum cleaner 230 V Function allergy |
| Filtri tüüp | HEPA 13 |
| Garantii | 24 month(s) |
| HEPA-filtreerimissüsteem | Yes |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Kandesangad | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõva põranda otsik | Yes |
| Maht (m3) | 0.072468 m |
| Märg vaakum | No |
| Netokaal | 9.1 kg |
| Paber/Papp | 1300.00 g |
| Painduv voolik | Yes |
| Parketihari | Yes |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastik (ilma PET-ita) | 670.00 g |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | Adagio ETA251190000 |
| Puhastamise tüüp | Dry |
| Raadio tüüp | Telescopic |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.30 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Brush nozzle, pillow nozzle, slot nozzle, floor / carpet nozzle, parquet nozzle, nozzle for hard floors, turbo brush |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmukott kaasa arvatud | Yes |
| Tolmumaht | 4.5 L |
| Tööraadius | 13 m |
| Toote värv | Blue |
| Toru materjal | Metal |
| Turbohari | Yes |
| Tüüp | Bagged |
| Võimsus | 800 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta vacuum cleaner adagio eta251190000 bagged, power 800 w, dust capacity 45 l, blue, eta251190000, eta, tolmuimejad







