ETA | Vacuum cleaner bags Original mini | ETA960068030
- TootjadETA
- Mudel: ETA960068030
- Saadavus: 5
-
8€
ETA | Vacuum cleaner bags Original mini | ETA960068030
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Kottide arv | 5 + 1 microfilter |
| Muud funktsioonid | Capacity 2 L. |
| Net weight | 0.157 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 900 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 59 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum cleaner bags Original mini |
| Producer product name | ETA960068030 |
| Tare weight (kg) | 0.063 kg |
| Ühilduvus | Suitable for ETA050090010, ETA049190010 |
| Volume (m3) | 0.00198 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta vacuum cleaner bags original mini eta960068030, eta960068030, eta, tolmuimejad

