ETA | Vacuum cleaner | ETA151790010 Stormy Car | Bagless | Power 800 W | Dust capacity 2.2 L | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA151790010
- Saadavus: 2
-
110€
ETA | Vacuum cleaner | ETA151790010 Stormy Car | Bagless | Power 800 W | Dust capacity 2.2 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | HEPA H 13 |
| Filtripuhastuse indikaator | No |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross weight | 7.66 kg |
| Gross width (mm) | 560 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Loomade järelt koristamiseks | No |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 72 dB |
| mustmetallid | 3.00 g |
| Net weight | 6.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1376 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| PET | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 54 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | ETA151790010 Stormy Car |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 1.43 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1x Pillow nozzle 1x Slot nozzle 1x Floor/carpet nozzle 1x Parquet nozzle 1x Long slot nozzle 1x Slotted nozzle with brush |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmumaht | 2.2 L |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | Black |
| Turbohari | Yes |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.052038 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta vacuum cleaner eta151790010 stormy car bagless power 800 w dust capacity 22 l black, eta151790010, eta, tolmuimejad
















