ETA Vacuum cleaner Rubio ETA049190010 Bagged, Power 850 W, Dust capacity 2 L, Red
- TootjadETA
- Mudel: ETA049190010
- Saadavus: 5
-
77€
ETA Vacuum cleaner Rubio ETA049190010 Bagged, Power 850 W, Dust capacity 2 L, Red
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 300.00 mm |
| Brutokaal | 6.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 500.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 290.00 mm |
| Filtreerimine | Very efficient filtration thanks to high-quality HEPA filter No. 1 |
| Garantii | 24 month(s) |
| HEPA-filtreerimissüsteem | Yes |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõva põranda otsik | Yes |
| LED-indikaatorid | Dust bag fullness indication |
| Maht (m3) | 0.04 m |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 79 dB |
| Muud funktsioonid | Mechanical control on the hose handle ensures an immediate reduction in suction power. 360 rotary front wheel for easy vacuum cleaner movement. |
| Netokaal | 5.00 kg |
| Paber/Papp | 999.00 g |
| Painduv voolik | Yes |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastik (ilma PET-ita) | 39.00 g |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | Rubio ETA049190010 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Täis tolmukoti indikaator | Yes |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmumaht | 2 L |
| Tööraadius | 8 m |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Bagged |
| Võimsus | 850 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta vacuum cleaner rubio eta049190010 bagged, power 850 w, dust capacity 2 l, red, eta049190010, eta, tolmuimejad




