ETA Vacuum Cleaner SALVET ETA051390000 Bagless, Dry cleaning, Power 700 W, Dust capacity 2.2 L, 70 dB, Red
- TootjadETA
- Mudel: ETA051390000
- Saadavus: 2
-
122€
ETA Vacuum Cleaner SALVET ETA051390000 Bagless, Dry cleaning, Power 700 W, Dust capacity 2.2 L, 70 dB, Red
| All | |
| Brutokaal | 8.17 kg |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | HEPA H 13 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| HEPA-filtreerimissüsteem | Yes |
| Juhtimise paigutus | Mechanical control on the hose handle. Electronic regulation for optimum suction power setting on vacuum cleaner. |
| Kaabli pikkus | 7 m |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Kõva põranda otsik | Yes |
| Müratase | 70 dB |
| Muud funktsioonid | 2 Hepa filters, ECO motor. 360 rotary front wheel for versatile movement of the vacuum cleaner. |
| Netokaal | 6.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Painduv voolik | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1268.00 g |
| Parketihari | Yes |
| Plastic (No PET) | 52.00 g |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | SALVET ETA051390000 |
| Puhastamise tüüp | Dry cleaning |
| Seadme tüüp | Bagless |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.32 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Floor / carpet nozzle, cushion nozzle, slot nozzle, brush nozzle, parquet nozzle |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmumaht | 2.2 L |
| Tööraadius | 10 m |
| Toote värv | Red |
| Turbohari | No |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta vacuum cleaner salvet eta051390000 bagless, dry cleaning, power 700 w, dust capacity 22 l, 70 db, red, eta051390000, eta, tolmuimejad






