ETA Vacuum cleaner Stormy ETA251790000 Bagless, 700 W, 2.2 L, A, 72 dB, 230 V, Blue,
- TootjadETA
- Mudel: ETA251790000
- Saadavus: 2
-
149€
ETA Vacuum cleaner Stormy ETA251790000 Bagless, 700 W, 2.2 L, A, 72 dB, 230 V, Blue,
| All | |
| Brutokaal | 8.8 kg |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Filtri tüüp | Without sachets |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 565 mm |
| HEPA-filtreerimissüsteem | HEPA H 13 |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 7 m |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Kõva põranda otsik | Yes |
| Märg ja kuiv | Dry |
| Müratase | 72 dB |
| Muud funktsioonid | Allergy function, Domestic animals function. |
| Netokaal | 7.38 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1278 g |
| Päritoluriik | China |
| Parketihari | Yes |
| Pestav filter | Yes |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 75 g |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | Stormy ETA251790000 |
| Seadme tüüp | Bagless |
| Tare weight (kg) | 1.42 kg |
| Teleskooptoru | Metal telescopic tube |
| Tolmukoti mahutavus | 2.2 L |
| Tööraadius | 10 m |
| Toote värv | Blue |
| Turbohari | Yes |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.0542965 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta vacuum cleaner stormy eta251790000 bagless, 700 w, 22 l, a, 72 db, 230 v, blue, eta251790000, eta, tolmuimejad











