Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust capacity 2.5 L | Urban Black
- TootjadHoover
- Mudel: HP210P 011
- Saadavus: 5
-
124€
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust capacity 2.5 L | Urban Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Cyclone technology Superior efficiency: removes 99% of dust Easy handling and carrying Pet hair removal attachment |
| Filtreerimine | Epa filter system |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross weight | 7.45 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Kõrgus | 28.4 cm |
| Laius | 27.3 cm |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 72 dB |
| Net weight | 4.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| Plastic (No PET) | 550.00 g |
| Producer | Hoover |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | HP210P 011 HP2 Turbo Move |
| Raadio tüüp | Metal telescopic |
| Sügavus | 42.6 cm |
| Tare weight (kg) | 2.95 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Canister |
| Tolmumaht | 2.5 L |
| Tööraadius | 10 m |
| Toote värv | Urban Black |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










