HUTT Cleaning Cloth HUTT 12 pc(s) Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Kogus pakis | 12 pc(s) |
| Net weight | 0.028 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11520 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | HUTT |
| Producer product family | Cleaning Cloth |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Toote värv | Grey |
| Ühilduvus | For Robotic Window Cleaner Hutt DDC55 and C6 |
| Volume (m3) | 0.00015 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: hutt cleaning cloth hutt 12 pcs grey, ddc, c6 cleaning cloth, hutt, tolmuimejad

