HUTT | Cleaning Pad for model W9 | 4 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 272 mm |
| Gross height (mm) | 37 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 257 mm |
| Kogus pakis | 4 pc(s) |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1382 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| Producer | HUTT |
| Producer product name | Cleaning Pad for model W9 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Ühilduvad tooted | For model W9 |
| Volume (m3) | 0.002586448 m |
| WEEE tax | No |






