HUTT E+ Mini Base Station for Window cleaners, 5000 mAh | White
- TootjadHUTT
- Mudel: E+
- Saadavus: 5
-
106€
HUTT E+ Mini Base Station for Window cleaners, 5000 mAh | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 1.45 kg |
| Gross width (mm) | 131.00 mm |
| Net weight | 1.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 99 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | HUTT |
| Producer product name | E+ Mini Base Station for Window cleaners, 5000 mAh |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 0.99 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: hutt e mini base station for window cleaners, 5000 mah white, e, hutt, tolmuimejad



