Jimmy | Battery Charging Base for JV85 Pro/H9 Pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.143 kg |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Net weight | 0.133 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2286 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Battery Charging Base for JV85 Pro/H9 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvad tooted | For JV85 Pro, H9 Pro Vacuum Cleaners |
| Volume (m3) | 0.000756 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy battery charging base for jv85 proh9 pro, b0nj1980002r, jimmy, tolmuimejad

