Jimmy | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.427 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Net weight | 0.387 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2342 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Battery Pack for JV51/JV53 Vacuum Cleaners |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad tooted | For JV51, JV53 Vacuum Cleaners |
| Volume (m3) | 0.000616 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

