Jimmy Battery Pack T-DC56B For HW8 Pro Vacuum Cleaners
- TootjadJimmy
- Mudel: B0U51760003R
- Saadavus: 4
-
69€
Jimmy Battery Pack T-DC56B For HW8 Pro Vacuum Cleaners
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 95 mm |
| Brutokaal | 0.53 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 85 mm |
| Brutolaius (mm) | 60 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0004845 m |
| Netokaal | 0.52 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product name | Battery Pack T-DC56B |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvad tooted | For HW8 Pro Vacuum Cleaners |
| WEEE maks | No |
Sildid: jimmy battery pack t-dc56b for hw8 pro vacuum cleaners, b0u51760003r, jimmy, tolmuimejad

