Jimmy | Flexible LED Crevice Tool for J83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H9 Flex/H10 Flex/H10 Pro
- TootjadJimmy
- Mudel: B0XF0530001R
- Saadavus: 5
-
20€
Jimmy | Flexible LED Crevice Tool for J83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H9 Flex/H10 Flex/H10 Pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1262 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product family | Flexible LED Crevice Tool for J83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H9 Flex/H10 Flex/H10 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Ühilduvad tooted | For J83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H9 Flex/H10 Flex/H10 Pro |
| Ühilduvus | For JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H9 Flex/H10 Flex/H10 Pro |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy flexible led crevice tool for j83 projv85jv85 proh8 flexh9 proh9 flexh10 flexh10 pro, b0xf0530001r, jimmy, tolmuimejad


