Jimmy | Floor Brushroll for JV51/JV71/JV52/JV53/JV63/JV65/JV83/JV83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H10 Pro
- TootjadJimmy
- Mudel: B0C60250002R
- Saadavus: 4
-
19€
Jimmy | Floor Brushroll for JV51/JV71/JV52/JV53/JV63/JV65/JV83/JV83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H10 Pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 247 mm |
| Gross weight | 0.149 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Net weight | 0.129 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2313 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Floor Brushroll for JV51/JV71/JV52/JV53/JV63/JV65/JV83/JV83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H10 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Ühilduvad tooted | For JV51/JV71/JV52/JV53/JV63/JV65/JV83/JV83 Pro/JV85/JV85 Pro/H8 Flex/H9 Pro/H10 Pro |
| Volume (m3) | 0.000747175 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy floor brushroll for jv51jv71jv52jv53jv63jv65jv83jv83 projv85jv85 proh8 flexh9 proh10 pro, b0c60250002r, jimmy, tolmuimejad

