Jimmy | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series
- TootjadJimmy
- Mudel: B13Q3170003R
- Saadavus: 5
-
16€
Jimmy | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 173.00 mm |
| Gross height (mm) | 396.00 mm |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 277 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Pet Brush/Flexible Hose for PW11 and HW11 series |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Ühilduvad tooted | For PW11 and HW11 series |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy pet brushflexible hose for pw11 and hw11 series, b13q3170003r, jimmy, tolmuimejad



