Jimmy | Upholstery tool for JV83/JV63/JV65/H8/H8 Pro
- TootjadJimmy
- Mudel: B0C63990002R
- Saadavus: 5
-
4€
Jimmy | Upholstery tool for JV83/JV63/JV65/H8/H8 Pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 0.078 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.068 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2813 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Upholstery tool for JV83/JV63/JV65/H8/H8 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvad tooted | For JV83/JV63/JV65/H8/H8 Pro |
| Volume (m3) | 0.00061425 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy upholstery tool for jv83jv63jv65h8h8 pro, b0c63990002r, jimmy, tolmuimejad

