Makita | Vacuum Cleaner | DCL286FZW | Handstick | Dust capacity 0.25 L | White
- TootjadMakita
- Mudel: DCL286FZW_MAK
- Saadavus: 3
-
177€
Makita | Vacuum Cleaner | DCL286FZW | Handstick | Dust capacity 0.25 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 66 dB |
| Muud funktsioonid | Four different power modes with memory function The pump is equipped with a working LED light that allows you to see dust or debris in hard-to-reach places Integrated cyclone |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 100.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Makita |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | DCL286FZW |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 0.25 L |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Handstick |
| Volume (m3) | 0.01736 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: makita vacuum cleaner dcl286fzw handstick dust capacity 025 l white, dcl286fzwmak, makita, tolmuimejad



